Досвід переконує

DSC 0535   У сучасному вимогливому світі діяльність навчального закладу значно залежатиме від впровадження нових прогресивних технологій навчання та чітко спланованої позааудиторної діяльності. Борщівський агротехнічний коледж – центр аграрної освіти та духовності Борщівщини, намагається іти в ногу з часом, поповнювати ринок праці грамотними фахівцями. Історія коледжу є предметом гордості усіх, хто в ньому працює, навчається, даниною глибокої подяки усім, хто збагачував його славу й честь, створював традиції та закладав фундамент на майбутнє. Наше життєве кредо: вихованець та вихователь – частина єдиної команди, що творить разом заради досягнення загальної мети. Гармонійна співдружність з іншими навчальними закладами регіону завжди дає позитивні результати і можливість упевнитись у своїх думках ознайомитись з творчою лабораторією колег, отримати підтримку, оцінку діяльності. Віримо і сподіваємось, що багатогранна праця педагогічних працівників нашого коледжу буде і надалі стимулюючим фактором розвитку професійних надбань, аби перетворити вчорашнього випускника школи на високопрофесійного фахівця, творця своєї справи. Ті, хто побував у стінах нашого агротехнічного коледжу – переконалися в цьому.
        Щиро радий привітати вас на web-сайті Борщівського агротехнічного коледжу. Тут ви можете погортати сторінки історії та дізнатись про те чим живе навчальний заклад сьогодні, познайомитись із структурою і керівництвом закладу, умовами прийому на перший курс, напрямками навчання та спеціальностями, які готує коледж.
         Ласкаво запрошуємо Вас до співпраці і оволодіння професією.

З повагою директор Борщівського агротехнічного коледжу                                                                               Ярослав Васильович Козій

Showers

Showers