Ukrainian English German Italian Polish Spanish
Items filtered by date: Wednesday, 05 July 2017

Конкурсною комісією в складі представників ДУ «НМЦ «Агроосвіта» та незалежного експерта - завідувача бібліотеки Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну Надоленко О.А. були підведені підсумки конкурсу на "Краще портфоліо бібліотеки аграрних коледжів і технікумів". В конкурсі взяли участь понад 40 бібліотек навчальних закладів України, серед яких і бібліотека Борщівського агротехнічного коледжу. В номінації "Бібліотека - інформаційний центр навчального закладу" почесне друге місце здобула бібліотека нашого навчального закладу. Вітаємо з перемогою!

Published in Всі новини

Останнім засіданням педагогічної ради, що відбулася 4 липня поточного року, закінчився 2016-2017 навчальний рік. Про вагомі здобутки навчального закладу, оновлення матеріально-технічної бази, плани роботи на літній період доповів керівник коледжу Козій Я.В. З аналізом навчально-освітньої діяльності відділень за 2016/2017 навчальний рік виступили завідувачі відділень – Крисак І.М., Ткаченко О.І., Гільтай В.В.

Про основні напрямки вдосконалення проведення навчальних занять та підсумки навчально-методичної роботи педагогічного колективу розповів завідувач навчально-методичного кабінету Поплета В.В.

З інформацією про проект педагогічного навантаження на наступний навчальний рік, переведення студентів на наступний курс навчання, встановлення ліміту стипендіатів для призначення академічної стипендії виступив  заступник директора з навчальної роботи Блозва І.Й.

Завершилося засідання педагогічної ради побажанням миру, добра та гарного відпочинку в період відпустки.

Published in Всі новини

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

24°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 62%

Вітер: 11.27 km/h