Ukrainian English German Italian Polish Spanish
Items filtered by date: Tuesday, 12 September 2017

9-10 вересня у Борщові відбувся 10-ий ювілейний обласний фольклорно-мистецький фестиваль «Борщівська вишиванка».

Published in Всі новини

Перший навчальний тиждень у Борщівському агротехнічному коледжі завершився цікавою подією у календарі  памятних дат, адже 8 вересня в Україні відзначають День грамотності. Студенти І та ІІ курсів навчального закладу долучилися до організованої викладачами-філологами інформаційної акції. Цього ж дня відбулося вступне випробування з української мови у формі диктанту для студентів різних спеціальностей за заочною формою навчання.

Загалом, подія засвідчила свідоме ставлення кожного громадянина до дотримання норм сучасної української мови та патріотичну позицію усього студентства Борщівського агротехнічного коледжу.

Published in Всі новини

Протягом 9-10 вересня поточного року у місті Борщеві проходив фольклорно-мистецький фестиваль «Борщівська вишиванка», в рамках якого концертною програмою було передбачено участь обрядово-фольклорних, хорових, хореографічних, інструментальних колективів, вокальних ансамблів, солістів-вокалістів району та області.

Гостем з м. Київ став заслужений народний ансамбль пісні і танцю України «Дарничанка».  Від 1992 р. колектив очолює заслужений працівник культури України, професор КНУКіМ Петро Олександрович Андрійчук – почесний громадянин міста Борщева. "Дарничанка” щорічно дає близько 60 концертів – як на кращих сценах столиці України, так і в найвіддаленіших куточках нашої держави. Загалом, вся їхня творчість глибоко пронизана національним духом, про що неодноразово писали провідні українські газети: "Там, де співає "Дарничанка" під орудою Петра Андрійчука, – всі стають українцями". За роки незалежності України з програмою "Єднаймося, люба родино” ансамбль концертував у 18 областях нашої держави, а впродовж своєї історії репрезентував українське національне мистецтво в Австрії, Болгарії, Іспанії, Італії, Литві, Німеччині, Польщі, Росії, Румунії, Словаччині, Угорщині, Фінляндії, Франції, Чехії.

Щиро раді бачити вас у Борщівському краї!

Published in Всі новини
Tuesday, 12 September 2017 09:15

Зустріч випускників

Випускники, закінчивши навчальний заклад, поверталися і повертаються протягом всієї історії існування коледжу у свою «альма-матер», щоб примножувати його славу.

10 вересня поточного року Борщівський агротехнічний коледж радо зустрів перших випускників 1970 року, які отримали кваліфікацію технік-електромеханік.

Published in Всі новини

7 вересня поточного року в Борщівському агротехнічному коледжі відбулося перше планове засідання методичного об’єднання кураторів груп нового навчального року. Зі вступним словом до присутніх звернувся заступник директора з навчальної роботи І.Й.Блозва. На засіданні було розглянуто наступні питання:

  1. Куропатва О.П. Обговорення і затвердження плану роботи методичного об’єднання кураторів груп на 2017-2018 н.р.
  2. Сарап Г.С. Проведення семінару-навчання для кураторів-початківців.
  3. Ониськів І.Б. Вдосконалення форм роботи зі студентами пільгових категорій: дотримання законодавчих та моральних норм.
Published in Всі новини

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Переважно хмарно

12°C

Борщів

Переважно хмарно

Вологість: 89%

Вітер: 6.44 km/h