Зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання

З 16 червня до 19 червня 2015р. проходив 17 зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання «Студентські лідери аграрної освіти» у м. Львові.
Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького гостинно прийняв делегації відмінників аграрної освіти зі всієї України, зокрема Тернопільську область, яку мали честь представити студенти Борщівського агротехнічного коледжу. Урочистому відкриттю зльоту передувала святкова літургія за здоров’я учасників за участі народної хорової капели студентів ЛНУВМтаБТ імені С.З. Гжицького «Ватра». Після першого насиченого дня, участі в круглих столах, на яких обговорювались проблеми сучасної аграрної освіти та актуальні питання студентського самоврядування, ми залюбки здійснили мандрівку затишними вуличками м. Львова, поласували шоколадними витребеньками із «Львівської майстерні шоколаду», майстерні найсмачніших пряників – медяників, випили філіжанку ароматної кави та насолодились атмосферою вечірнього Львова.
Щиро дякуємо організаторам зльоту іменних стипендіатів та відмінників навчання «Студентські лідери аграрної освіти» за можливість обмінятися дуками в ході проведення круглих столів, за чудово проведений час під час екскурсій та перегляду кінострічки під відкритим небом, за святкову вечірку «Веселий Львів». Ми були раді побачити давніх знайомих, і встигли подружитись з новими. Львів назавжди залишиться у наших серцях приємною згадкою.

Учасники 17 зльоту, студенти Борщівського агротехнічного коледжу.

Showers

Showers