Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Всі новини

Всі новини

30 вересня 2017 року з нагоди Дня працівника освіти в Марійському духовному центрі Зарваниця відбудеться Сьома професійна проща. Після Архиєрейської Божественної Літургії відбудеться зустріч з Міністром освіти і науки України Гриневич Л.М. Поїздка в Зарваницю організовується за сприяння профспілкової організації навчального закладу.

20 вересня 2017 року Борщівськтй агротехнічний коледж презентував систему роботи музею історії України з питань національно-патріотичного виховання в рамках проведення семінару – практикуму директорів обласних та Київського міського центрів туризму і краєзнавства молоді.

В даному заході взяли участь представники із 22 областей України.

В ході семінару розглядалось питання формування системи патріотичного виховання молоді засобами краєзнавчо-побутової роботи.

20 вересня о 15.30 в навчально-методичному кабінеті відбудеться засідання методичної ради Борщівського агротехнічного коледжу.

У вівторок 12 вересня на базі спортивного комплексу Борщівського агротехнічного коледжу відбулося спортивне свято «Хочеш бути щасливим? Будь здоровим!» присвячене Дню фізкультури в спорту України.

Page 1 of 106

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

Погода

Хмарно

12°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 93%

Вітер: 6.44 km/h