Чи вміють студенти жартувати? Так - вміють! І це довели студенти Борщівського агротехнічного коледжу 15 листопада 2017 року, взявши участь у чемпіонаті КВК-2017. Розпочалася гра із святкового вітання студентам від педагогічних працівників навчального закладу з нагоди Міжнародного дня студента. У святі веселих та кмітливих взяли участь 6 команд: "Новий поворот" (спеціальність "Агроінженерія"), "Уражені струмом" (спеціальність"Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"), "Каприз" (спеціальність "Маркетинг"), "Агрономічний бум" (спеціальність "Агрономія"), "Євробуд" (спеціальність "Будівництво та цивільна інженерія"), "Гоп-стоп" (спеціальність "Монтаж, обслуговування і устаткування систем газопостачання"). Почуття гумору, кмітливість і гостроту розуму команди демонстрували у трьох "КВНівських" конкурсах. Позитивні емоції, щиру посмішку та гарний настрій подарували глядачам студенти БАТК. Щиро вітаємо команди "Новий поворот", "Євробуд" та "Каприз" із зайнятими призовими місцями!!!

В Борщівському агротехнічному коледжі проведено виховну годину на тему : «Десять Заповідей Божих-наш дороговказ»(Куратор групиВпр-31 Моспан В.Ю.) Метою виховного заходу було окреслення людських потреб дотримуватися Божих Заповідей кожним християнином.

Присутнім у залі студентам акцентовано увагу на настановах заповідей,які дійшли до нас крізь віки ,як закони добра,краси і любові.

Свій артистизм та творчість в ході заходу продемонстрували кращі студенти групи Коломієць А., Зайченко І., Кидало О., Литвиненко В., Настюк Р.

Борщівський агротехнічний висловлює вдячність за змістовну розмову із отцем Михайлом Манькутом,сотрудником церкви Успіння Пресвятої Богородиці міста Борщева.Традиція проведення подібних виховних заходів у навчальному закладі буде збережена і надалі.

9 листопада 2017 року за двадцятилітньою традицією Борщівський агротехнічний коледж відзначив День української писемності та мови, який щороку мотивує викладачів-словесників та всіх небайдужих до рідної мови розбурхувати інертність, творити, фантазувати, займатися пізнавальною та дослідницькою діяльністю. Бо обов’язок кожної молодої людини знати, шанувати, зберегти і передати наступним поколінням нашу унікальну і наймелодійнішу з усіх українську мову.

Циклова комісія гуманітарних дисциплін організувала цікаву мовознавчу вікторину, а у співпраці з групою Аі-11 (куратор Белюх Н.В.) організували і провели інформаційно-просвітницьку годину «Не даймо, друзі, загубитись слову».

Про появу української писемності з дохристиянських часів до часів козацтва цікаво та пізнавально розказали зі сцени Палацу студентів студенти Андріяш М., Мельничук С., Хамчук М., Кокітко В., Кіт Д., Надрага Д., Дмитрук Б., Строцький І., Матлага М., Легінь О.

Організаційну та технічну допомогу у проведенні просвітницької години люб’язно надали Куропатва О.П., Любінський В.В. та художні керівники Костюк Я.Р., Костюк О.Р.

Відбувся конкурс « Гуртожиток – наш дім» на кращу кімнату, секцію, поверх гуртожитку №2, №3.

Вітаємо переможців конкурсу:

I місце