Cвято обжинків

Ось і прийшла середина літа — стиглими золотими хлібами, щедрим сонцем, густою зеленню трав, квітковим різнобарв’ям…. З великими сподіваннями розпочинали цьогорічні жнива адміністрація та працівники навчально-дослідного господарства навчального закладу.

Хліборобські клопоти та терпіння увінчалися гарним та багатим урожаєм. То ж хлібом і піснею було сповнене свято цьогорічних обжинків господарників коледжу.

Гарним настроєм та щирим словом подяки аграріям краю ділилися поміж собою люди праці, щоб наступний рік був ще урожайніший і завзятіший.

Обжинковій Україні миру, спокою і достатку бажають борщів'яни!

Конкурсною комісією в складі представників ДУ «НМЦ «Агроосвіта» та незалежного експерта - завідувача бібліотеки Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну Надоленко О.А. були підведені підсумки конкурсу на "Краще портфоліо бібліотеки аграрних коледжів і технікумів". В конкурсі взяли участь понад 40 бібліотек навчальних закладів України, серед яких і бібліотека Борщівського агротехнічного коледжу. В номінації "Бібліотека - інформаційний центр навчального закладу" почесне друге місце здобула бібліотека нашого навчального закладу. Вітаємо з перемогою!

Останнім засіданням педагогічної ради, що відбулася 4 липня поточного року, закінчився 2016-2017 навчальний рік. Про вагомі здобутки навчального закладу, оновлення матеріально-технічної бази, плани роботи на літній період доповів керівник коледжу Козій Я.В. З аналізом навчально-освітньої діяльності відділень за 2016/2017 навчальний рік виступили завідувачі відділень – Крисак І.М., Ткаченко О.І., Гільтай В.В.

Про основні напрямки вдосконалення проведення навчальних занять та підсумки навчально-методичної роботи педагогічного колективу розповів завідувач навчально-методичного кабінету Поплета В.В.

З інформацією про проект педагогічного навантаження на наступний навчальний рік, переведення студентів на наступний курс навчання, встановлення ліміту стипендіатів для призначення академічної стипендії виступив  заступник директора з навчальної роботи Блозва І.Й.

Завершилося засідання педагогічної ради побажанням миру, добра та гарного відпочинку в період відпустки.

День випускника

Уже традиційно в кінці червня Борщівський агротехнічний коледж святкує День випускника Вродливе юнацтво крокувало у цей день в доросле життя.З цим урочистим днем випускників привітали зі сцени директор коледжу Ярослав Васильович Козій ,керівництво міста Кобилянський Іван Іванович та району Юзьків Людмила Володимирівна.

Page 1 of 102