16 січня Україна вшановує пам’ять “кіборгів”, які загинули внаслідок підриву терміналу Донецького аеропорту 19 та 20 січня 2015 року.

Тоді Україна втратила п’ятдесят одного захисника -“кіборга”, які відстоювали цей плацдарм до останньої краплі крові.

Костянтин Винниченко, президент Благодійного фонду учасників бойових дій "Єдність побратимів" згадує: « 242 доби йшла справжня війна, майже пекло, в якій проявили надлюдські якості стійкості захисники Донецького аеропорту".

Колектив Борщівського агротехнічного коледжу разом із всією Україною в скорботі низько схиляє голови перед героїчним подвигом захисників.

В День пам'яті Кіборгів.запаліть свічку, пом'яніть хлопців.
Слава Героям! Вічна пам'ять.

Добрий вечір тобі, пане господарю, радуйся!
Ой радуйся, земле, Син Божий народився!
Мабуть чи не найяскравішою рисою святкування Різдва Христового є колядування. 12 січня 2018 року в Борщівський агротехнічний коледж завітали отець Богдан з маленькими колядниками. Діти віншували на щастя, на здоров’я, на добро, на мир і злагоду. Вітання з різдвяними святами приймали директор Козій Я.В. та адміністрація навчального закладу.
Христос народився – славімо Його!

Студент агротехнічного коледжу ніколи не стане фахівцем у своїй справі, якщо він не зможе використати на практиці свої теоретичні знання. 26 грудня 2017 року в Борщівському агротехнічному коледжі, відбувся відкритий захист переддипломної практики студентів групи Б-31 і Г-41 спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія». В підготовленій мультимедійній презентації були вказані фотографічний звіт з місця проходження практики.

20 грудня поточного року відбулося засідання методичного об’єднання кураторів груп з наступним порядком денним:

1.  Зі вступним словом до всіх присутніх звернулася заступник директора з виховної роботи Сарап Г.С.

2. Готовність гуртожитків, місць загального ужитку, секцій і кімнат до зимових канікул. Виступали: Барська М.С., Янів О.П. та Скочиляс О.Р.

3. Різне.

Page 1 of 119