В Борщівському агротехнічному коледжі триває прийом документів на денну та заочну форму навчання,за спеціальностями:

-Маркетинг;

-Агроінженерія;

-Електроенергетика, електротехніка та електомеханіка;

-Агрономія;

-Будівництво та цивільна інженерія (Будівництво та експлуатація будівель і споруд. Монтаж, обслуговування устаткування систем газопостачання)

Шановні випускники міських та районних шкіл, ПТУ та ПТЛ, не втратьте свого шансу та якісну та успішну освіту!

Додаткову інформацію можна отримати  за телефоном :0984150729; 2-15-13

Останнім засіданням педагогічної ради, що відбулася 2 липня поточного року, закінчився 2017-2018 навчальний рік. Про вагомі здобутки навчального закладу, оновлення матеріально-технічної бази, плани роботи на літній період доповів керівник коледжу Козій Я.В. З аналізом навчально-освітньої діяльності відділень за 2017/2018 навчальний рік виступили завідувачі відділень – Крисак І.М., Ткаченко О.І., Гільтай В.В.

З інформацією про проект педагогічного навантаження на наступний навчальний рік, затвердження освітніх програм, переведення студентів на наступний курс навчання, встановлення ліміту стипендіатів для призначення академічної стипендії виступив заступник директора з навчальної роботи Блозва І.Й.

Про зміни до Правил прийому до Борщівського агротехнічного коледжу на 2018 рік, розподіл регіонального державного замовлення між формами навчання і освітніми рівнями доповів відповідальний секретар приймальної комісії Бурлак В.В.

Завершилося засідання педагогічної ради побажаннями миру, добра та гарного відпочинку в період відпустки.

40 років — це дата велика. А для випускників знову радісна мить. 01 липня 2018 р. відбулася зустріч випускників 1978 року колишнього технікуму механізації та електрифікації сільського господарства.

Випускників радо зустрів директор тепер уже Борщівського агротехнічного коледжу Я.В.Козій. Ось вже 40 років минає з тих пір, як вступили вони у доросле життя. Зараз – це вже поважні люди, які своєю працею і наполегливістю  досягнули певних вершин. Кожен  має сім’ю, дітей, онуків, але в їхній пам’яті, напевно,  залишився теплий спогад про роки їхньої юності.

Час змінює землю, суспільство, людей. І тільки коледж залишається незмінною частинкою життя кожного його випускника. Змінюється й сам навчальний заклад, викладачі, директори, студенти, але незмінними залишаються спогади.

28 червня 1996 року Україна підтвердила своє прагнення розбудувати незалежну, демократичну державу. В нашій країні вперше за її історію був прийнятий принципово новий Основний закон – такий Закон, який визнав вищою цінністю людину, її права і свободи, який встановив основи організації державної влади, що здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу, судову та гарантує місцеве самоврядування.

Новий Основний Закон нашої держави став міцною, реальною основою розбудови нашої незалежності, становлення демократії, правопорядку і законності.

Найвища юридична сила Конституції, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Щиро вітаєм усіх з великим національним святом – Днем Конституції України !

Бажаєм послідовно і наполегливо боротися за ефективне втілення в життя конституційних принципів, що гарантують людині вільний і гармонійний розвиток, створюють умови для досягнення правового комфорту кожній людині у нашій державі!

Page 1 of 142