МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ БОРЩІВСЬКОГО АГРОТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ

24 May 2018

17 травня 2018 року за сприяння секретаря Посольства України в Республіці Білорусь Башняка І.С., делегація Борщівського агротехнічного коледжу: адміністрація та викладачі навчального закладу під керівництвом директора Козія Я.В. здійснили кількаденну поїздку в Білорусь. Відвідали місто Пінск, переймали досвід Пінского державного аграрного технологічного коледжу, Пінского державного аграрно-технічного коледжу ім. А.Е. Клещева та Філіалу Брестського державного технічного університету «Пінский індустріально-педагогічний коледж». Зустріч з керівництвом, колективом, огляд матеріальної бази навчальних закладів, знайомство з роботою коледжів та святковий концерт. Як підсумок, укладена угода про двосторонню співпрацю між Борщівським агротехнічним коледжем та навчальними закладами м. Пінск. Здійснили цікаву екскурсію по Брестському обласному центру інноваційної і технічної творчості. Делегація приємно вражена від перебування у навчальних закладах Республіки Білорусь.