БОРЩІВСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ НА XX ЗЛЬОТІ СТУДЕНТСЬКИХ ЛІДЕРІВ АГРАРНОЇ ОСВІТИ

12 June 2018

Черкащина гостинно зустріла на своїй землі делегацію Борщівського агротехнічного коледжу в м. Умані на XX зльоті студентських лідерів аграрної освіти. В перший день, 6 червня, відбулося урочисте відкриття зльоту (привітання гостей і творчих колективів міста), екскурсія «Знайомство з історією Уманського національного університету садівництва» та екскурсія до Національного дендрологічного парку «Софіївка». Не менш насиченим був і другий день: агрополітичні дебати, засідання Об’єднаної ради студентського самоврядування, конкурс «Стратегічний розвиток аграрного сектору – бачення молодих українських спеціалістів», відвідування промислових підприємств та фермерських господарств і завершився день фестивалем «Тобі, Україно, моя пісня!».

Ясно

Ясно