Завершення навчального року

06 July 2018

Останнім засіданням педагогічної ради, що відбулася 2 липня поточного року, закінчився 2017-2018 навчальний рік. Про вагомі здобутки навчального закладу, оновлення матеріально-технічної бази, плани роботи на літній період доповів керівник коледжу Козій Я.В. З аналізом навчально-освітньої діяльності відділень за 2017/2018 навчальний рік виступили завідувачі відділень – Крисак І.М., Ткаченко О.І., Гільтай В.В.

З інформацією про проект педагогічного навантаження на наступний навчальний рік, затвердження освітніх програм, переведення студентів на наступний курс навчання, встановлення ліміту стипендіатів для призначення академічної стипендії виступив заступник директора з навчальної роботи Блозва І.Й.

Про зміни до Правил прийому до Борщівського агротехнічного коледжу на 2018 рік, розподіл регіонального державного замовлення між формами навчання і освітніми рівнями доповів відповідальний секретар приймальної комісії Бурлак В.В.

Завершилося засідання педагогічної ради побажаннями миру, добра та гарного відпочинку в період відпустки.

Showers

Showers