Ukrainian English German Italian Polish Spanish

«Попередження неправомірної поведінки. Стоп насильство!»

19 Лютий 2016

11 лютого в Палаці студентів, в межах заходів першого тижня місячника «Стоп насильство!», відбулася зустріч з начальником служби у справах дітей Борщівської районної державної адміністрації О.П.Скороходом.  Він розповів студентам про фізичне, економічне, психологічне, сексуальне насильство в сім’ї та його наслідки.  А також про ситуацію з цього питання в нашому районі, зазначивши, що великий відсоток випадків булінгу до непопонолітніх, з різних причин, залишається прихованим.

 

З доповіддю про «Сучасні підходи до проблем превентивного виховання в навчальному закладі» виступила О.Д.Кобилянська. Вона ознайомила присутніх зі змістом превентивних заходів у коледжі.

Питання та специфіка превентивного виховання завжди є пріоритетною в системі педагогічних, медичних, соціологічних досліджень в нашій країні. Сьогодні ця проблема набуває особливої гостроти, бо молода людина формується в складних соціокультурних умовах економічних і політичних викликів, нестабільності соціальних процесів, криміногенності суспільства. Система превентивного виховання в коледжі базується на методологічних засадах гуманістичного підходу до особистості у відповідності з Законом України про освіту та іншими нормативно-правовими актами.

У превентивному вихованні студентської молоді важливим є залучення до виховного процесу батьків, громадських організацій, їх взаємодія з навчальним закладом. Важливу роль у цьому процесі відводиться викладачам, куратору групи та практичному психологу. Вони мають широке коло обов’язків  у цьому напрямку.

З метою правової освіти та виховання студентів у Борщівському агротехнічному коледжі організовано тижні та Місячник профілактики узалежнень у правового виховання студентської молоді. В рамках яких відбуваються: круглі столи, бесіди, брифінги, конференції, акції, психологічне тестування, анкетування, зустрічі, відео лекторії, виставки, конкурси  тощо. Така превентивна робота сприяє зменшенню кількості правопорушень.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Переважно хмарно

17°C

Борщів

Переважно хмарно

Вологість: 76%

Вітер: 11.27 km/h