Година спілкування щодо проблем Інтернет залежності

19 February 2016

18 лютого 2016 року у читальному залі Борщівського агротехнічного коледжу було проведено годину спілкування на тему «Інтернет та реальні небезпеки віртуального світу».

Мета заходу - показати всі практичні аспекти Інтернет-залежності, негативного впливу на стан здоров‘я людини, користувачів та визначення конкретних рекомендацій щодо упередження даного захворювання.

Тема ця дуже актуальна. З одного боку, Інтернет дає змогу стрімко розширити рамки розвитку особистості, а також самому створити свій «віртуальний образ». А з іншого, багато хто зловживає вільністю Інтернету. Крім того, в світовій мережі є велика кількість аморальної інформації, яка може негативно впливати на психіку людини. Ось чому важливо бути обізнаним з питань інформаційної безпеки.

Активними учасниками заходу були студенти групи ВПР-11

Зайченко Ірина, Микита-Мудра Христина, Черепаха Валентина та Хом’як Наталя, куратор групи Моспан В.Ю.

Студенти почерпнули багато інформації з переглянутого відеофільму «16 фактів про Інтернет».

Мультимедійна презентація «Реальні загрози віртуального світу» доповнила та закріпила знання студентів про правила безпечної поведінки в Інтернеті. Бібліотекар наголосила, що є одна дуже серйозна загроза – це Інтернет- залежність і побажала присутнім , щоб віртуальні комунікації не відривали студентську молодь від реального спілкування.

Доповнила виховний захід підготовлена книжкова виставка «Комп’ютерна залежність – виклик сучасному суспільству».

Тетяна Харкава, провідний бібліотекар

Переважно хмарно