Декада відділення "Будівництво та експлуатація будівель і споруд"

23 February 2016

Відкриттям декади відділення «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» розпочався робочий тиждень в навчальному закладі.

Вступною лекцією на тему «Формування фахівця-будівельника – вимога сучасності» зацікавили студентів Гільтай В.В. та Продан Н.С. Цього ж дня, 22 лютого, відбулася зустріч з к.т.н., доцентом кафедри будівельної механіки Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя Каспруком В.Б.

Студенти та викладачі навчального закладу мали змогу ознайомитись з виставкою сучасних будівельних матеріалів і виробів мережі будівельних магазинів РеЛС (директор Регуш С.Я.).

Про негативний вплив алкоголю на організм людини розповідали студенти  групи Б-21 та їх куратор Продан Н.С. 23 лютого на виховній годині. В рамках проведення декади заплановані олімпіади з навчальних дисциплін, відкриті заняття, захист дипломних проектів студентами випускної групи, День відкритих дверей, урочистості з нагоди вручення дипломів, підведення підсумків декади.

Mostly Clear

Mostly Clear