Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Вітаємо спортсменів Борщівського агротехнічного коледжу з здобуттям звання бронзових призерів з гирьового спорту та настільного тенісу !!!!!!!!!!!

23 Лютий 2016

18 лютого 2016 року на базі Тернопільського кооперативного  торгово-економічного коледжу відбулись обласні змагання з настільного тенісу та гирьового спорту за програмою фестивалю студентського спорту.У змаганнях взяли участь п’ять команд  Бережанського, Борщівського, Бучацького, Заліщицького та Тернопільського коледжів агропромислового комплексу області.

 

       Наші студенти провели дванадцять   ігор з настільного тенісу. В командному заліку тенісисти стали бронзовими призерами даних змагань. Спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки. Борщівський агротехнічний коледж представили: Слотвінський Андрій, Бойко Іван, Чеснік Мар’яна.

     Одночасно проводились змагання з гирьового спорту. Юнаки подарували нам багато цікавих моментів та захоплюючих вражень під час змагань з поштовху та ривка гирь вагою 24 кг . В командному заліку гирьовики також стали бронзовими призерами. Приємно, що студент нашого навчального закладу Новосад Олександр став чемпіоном в своїй вагові категорії. Друге почесне місце зайняв також наш студент Кавулич Ростислав. Медалями за третє місце в своїх категоріях були нагороджені Ратушняк Назар та Яцко Іван.

                                                        Керівник фізичного виховання  Н.В.Жаровська

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

25°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 63%

Вітер: 11.27 km/h