«Правова культура-міцність держави»

24 February 2016

22 лютого 2016 року в гуртожитку №3 проведено годину спілкування «Правова культура-міцність держави». Метою і завданням години спілкування було поглибити знання студентів, що стосуються прав і обов’язків громадян та їх реалізації згідно з Конституцією та Законом України; формувати в студентів правову культуру та правосвідомість;стимулювати вироблення активної громадської позиції щодо неправомірної поведінки,яка завдає збитків державі, зазіхає на територіальну цілісність та незалежність України; виховати повагу до Законів, Конституції України, прав та свободи громадян, відповідальність за свої вчинки та почуття громадського обов’язку.

Протягом години спілкування студенти подивилися відеоролики: «Права та обов’язки студентів”, «Правова держава і права людини», переглянувши слайди про правову культуру і її види, ознаки. Елементи.

Участь у годині спілкування брали такі студенти: Пиріг М., Боднарчук М., Іванов М., Плотніцький Ю., Бабій В.

Доповнила годину спілкування підготовлена книжкова виставка «Правова культура-міцність держави»

Вихователь гуртожитку Янів О.П.