Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Безпечний Інтернет

26 Лютий 2016

Сьогодні кількість користувачів мережі Інтернет постійно зростає, причому частка молоді та зовсім юної аудиторії серед користувачів дуже велика. Для багатьох, особливо молодих людей, Інтернет стає інформаційним середовищем, без якого вони не уявляють собі життя. Самостійне пізнання інформаційного світу дозволяє розширити коло інтересів і сприяє  додатковій освіті, спонукає до кмітливості, привчає до самостійного розв′язання задач.

 

Всесвітня мережа також задовольняє потребу підлітків у лідерстві. Молоді люди , які добре знають комп’ютер та Інтернет, більш адекватно оцінюють свої здібності та можливості, вони більш цілеспрямовані та кмітливі. Щоб повноцінно орієнтуватись у віртуальному просторі, треба вчитися структурувати великі потоки інформації.  Але, насичений інформаційним, навчальним та розважальним потенціалом, Інтернет може бути небезпечним та становити певний ризик, особливо для підростаючого покоління.

Згідно зі статистикою, 96% українських дітей та підлітків у віці від 10 до 18 років користуються Інтернетом. 51% з них – не мають жодної гадки щодо загроз, з якими вони можуть зіштовхнутися, перебуваючи онлайн. .Проблема розвитку культури користування Інтернетом виходить за межі знань з інформатики. Визріла проблема формування у підростаючого покоління звички цивілізованого спілкування разом із формуванням загальнокультурних цінностей.

 Тому в нашому коледжі, в рамках проведення місячника профілактики узалежнень і правового виховання студентської молоді 24.02.2016 р. відбулось засідання круглого столу на тему: «Безпечний інтернет» за участі інспектора Борщівського відділу превентивної діяльності Романюк В.І., викладача інформатики Гонтарук Л.Г. , викладача правознавства  Стецько Т.В. та студентів груп К-21, К-31.Обговорювались питання безпечного користування Інтернетом, плюси і мінуси бездумного та грайливого ставлення до ресурсів глобальної мережі. Водночас, учасники отримали доступну, практичну інформацію з Інтернет-безпеки ,що дозволить навіть початківцям ефективно використовувати ресурси мережі й захистити себе від небажаного контенту.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

25°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 63%

Вітер: 11.27 km/h