Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Бесіда «Вибір є завжди у кожного із нас»

26 Лютий 2016

«Життя саме по собі — ні благо, ні зло; воно вмістилище і блага, і зла, дивлячись по тому, на що ви самі його перетворите».

Найбільший Божий дар, який отримує людина в житті – це здоров’я. Проте не всі, на жаль, це розуміють. Тому і ставляться до свого здоров’я безвідповідально: курять, вживають алкоголь, наркотики, що призводить до деградації і виродження нації.

В рамках проведення місячника профілактики узалежнень і правового виховання студентської молоді в читальному залі бібліотеки Борщівського агротехнічного коледжу проведено бесіду «Вибір є завжди у кожного із нас».

Мета заходу – показати яскраві картини того зла, яке породжують куріння, наркоманія та пияцтво: шкоду здоров’ю, порушення психіки, зниження працездатності, злочинність. Сприяти тому, щоб студентська молодь врахувала і усвідомила цю загрозу. Сформувати поняття про здоровий спосіб життя, показати значення здорового способу життя для охорони і відродження здоров’я, молодості, краси, сили, зцілення від багатьох хвороб і факторів ризику.

Найчастіше буває, що людина, раз зазнавши «втіхи» від куріння або алкоголю, назавжди лишається їхнім рабом: хотів би кинути сигарету і припинити пияцтво – та вже не може. Ось такі підступні властивості мають спиртні напої і тютюн. Недаремно їх з давніх-давен називали викрадачами розуму і здоров’я. Але хто в юності замислюється над тими наслідками, до яких можуть призвести шкідливі звички? А замислитись варто.

Адже курцями і алкоголіками не народжуються, ними стають люди, яких вчасно не застерегли, не зупинили, коли їхня рука потяглася до сигарети й чарки.

Молоді люди повинні пам’ятати, що здоров’я – це справжня радість життя і щастя, не сумісні з тютюном, наркотиками і спиртними напоями.

Надія Парнета, завідувач бібліотеки

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Showers

25°C

Борщів

Showers

Вологість: 65%

Вітер: 6.44 km/h