Вшанування Лесі Українки

26 February 2016

Викладачі-філологи Борщівського агротехнічного коледжу впродовж навчального року з нагоди відзначень і вшанувань видатних національних митців та діячів реалізовують чимало проектів, аби привернути увагу студентів до творчості, до вдумливого читання художніх творів, популяризувати національну культуру.

З нагоди Дня народження Лесі Українки цьогоріч творчі студентські колективи взяли активну участь у поетичному вернісажі, круглому столі, літературознавчому квесті та конкурсі на кращого біографа, дослідника, літературознавця і декламатора лірики.

На засіданні циклової комісії гуманітарних дисциплін було обговорено організацію та проведення заходів, приурочених Шевченківським дням, що відбудуться в навчальному закладі з 3 до 11 березня 2016 року.

Переважно хмарно

Переважно хмарно