Екскурсія мережею будівельних магазинів "РеЛС"

27 February 2016

26 лютого 2016 року в рамках проведення декади відділення «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» відбулася екскурсія мережею будівельних магазинів «РеЛС».

Студенти першого та другого курсів ознайомилися з новітніми будівельними матеріалами для стін, гіпсовими декорами для зовнішніх і внутрішніх стін, зразками підлоги (ламінат, плитка керамічна, паркет, клеєві суміші), утеплювальними матеріалами як для підлоги, так і для стін, мансард, поверхів. Консультанти магазинів продемонстрували гідроізоляційні матеріали і мастики, суміші для міцності бетону, сантехнічні обладнання. Оксана Пакуляк представила студентам конструкцію віконних виробів.

Загалом, екскурсія студентам-будівельникам сподобалася, а декада відділення продовжиться наступного тижня іншими запланованими заходами.