Підсумки декади будівельного відділення

03 March 2016

Циклом запланованих заходів в Борщівському агротехнічному коледжі продовжилася декада відділення «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» цього тижня.

Так, 29 лютого викладачем Кобилянським В.Ф. була організована і проведена олімпіада з навчальної дисципліни «Інженерна геодезія». 01 березня відбувся День відкритих дверей для випускників професійно-технічних училищ та ліцеїв. За участю заступника директора з навчальної роботи Данильчука Р.І., завідувача відділення Гільтая В.В., голови циклової комісії Продан Н.С., відповідального секретаря приймальної комісії Бурлака В.В. проведено бесіду з присутніми, ознайомлено з Правилами прийому до навчального закладу в 2016 році, організовано огляд матеріальної бази. Наступного дня викладач спецдисциплін Гуска І.І. провів відкрите заняття з навчальної дисципліни «Опір матеріалів» на тему: «Розрахунок найпростіших статичних невизначених стержневих систем». Показовим лекційним заняттям на тему «Розрахунок калькуляції трудових затрат, будівельного генерального плану за допомогою табличного редактора Microsoft Office Excel» (викладач Гонтарук В.В.) та олімпіадою з навчальної дисципліни «Інженерне креслення», ініціаторами якої є викладачі Поплета В.В. та Калинчук О.Д. завершився день 03 березня.

Ясно

Ясно