Шана Великому Кобзарю

11 March 2016

До 155 річниці з дня смерті Т.Г.Шевченка – захисника і виразника національної культури, основоположника літературної української мови, талановитого письменника та художника, славетного українця-патріота 10 березня 2016 року в Борщівському агротехнічному коледжі відбувся літературно-мистецький захід «Шана Великому Кобзарю».

Творчий колектив викладачів-словесників циклової комісії гуманітарних дисциплін та студентів групи Т-012 відділення «Техніка аграрного виробництва» (куратор Синчак М.М.) зібрали на сцені Палацу студентів навчального закладу справжніх поціновувачів творчості Великого Кобзаря.

Слово Т.Г.Шевченка звучало у виконанні студентів-переможців поетичних конкурсів «Ми чуємо Тебе, Кобзарю, крізь століття» та «Його знає увесь світ» (іноземними мовами).

Незабутні враження залишили у пам’яті присутніх літературні композиції: «Мистецькі паралелі» (за участі студентів групи Г-11 та за підтримки викладача-словесника Бачинської С.В.); «Борітеся – поборете» (за участі студентів групи Е-11, музичний супровід Бойко А. та Гречух Б., автор ідеї – викладач Белюх Н.В.); «He is widely known in the whole world» (за участі студентів групи К-21, творчий керівник Чепесюк Л.І.). У виконанні студентів групи Т-011 з ініціативи викладача Шкарпінської Л.Р. прозвучав невмирущий «Заповіт» Кобзаря.

Твори Шевченка звучали і в пісенній інтерпретації: квартет дівчат – «По діброві вітер виє», дует Процків І. та Шестерняк М. – «Тихо над річкою».

З особливим емоційним піднесенням сприймалися вікопомні пісні на слова Т.Г.Шевченка: «Реве та стогне Дніпр широкий», «Наш отаман Гамалія», «Ой нема, нема ні вітру, ні хвилі» у виконанні народної чоловічої капели «Гомін» (керівник С.Г.Дем’янишин).

Загалом творче партнерство викладачів-словесників, художніх керівників навчального закладу, студентів-першокурсників засвідчило велике пошанування Шевченкового спадку, любов до рідного слова та пісні, бажання самоутверджуватися і самоудосконалюватися. Творчих успіхів усім на майбутнє!

Mostly Clear

Mostly Clear