Працевлаштування неповнолітніх, правовий аспект

18 March 2016

16 грудня о 19-00 було проведено виховний захід на тему:" Працевлаштування неповнолітніх, правовий аспект”.

В ньому брали участь студентигуртожитку №3 групи ТП-11 -Гулька Руслан,ТовпигаСергій, Вівчар Ярослав, Пекельний Андрій куратор групиКовцунАндрій Ярославович та студенти групи Т-031-Старко Владислав, Худик Олег куратор групи Конрад ЛюдимилаАнтонівна на чолі з виховатилем Журецькою Юлією Олександрівною.Метою заходу було ознайомити студентів з основами міжнародного і українського законодавства щодо особливостей регулювання праці неповнолітніх. Навчити працювати з текстами законів, виділяти головну думку, аналізувати, аргументувати, і відстоювати свою позицію на основі толерантності, поваги суспільних і , зокрема, трудових відносин. Враховувати активну життєву позицію в дусі дотримання законності і прав людини.- виходячи з цього, що молодь- це майбутнє держави, життєво важлива складова успішного економічного розвитку суспільства в майбутньому, охорона праці неповнолітніх потребує значної уваги з боку влади. Саме тому, я вважаю, ця тема була і буде актуальною. А презентація та відео  дало більше розуміння аспектів працевлаштування , як і в яких ситуаціях потрібно знати свої права, при прийнятті на роботу. Присутні гості та студенти були задоволенні і приємно враженні .