Проведення відкритого заняття

21 March 2016

17 березня 2016р. викладачем-словесником Шкарпінською Л.Р. проведено відкрите заняття з української мови на тему «Конспект як різновид стислого переказу висловлювань, що сприймаються на слух» у групі Т-011. Метою заняття було узагальнити знання студентів про конспект як спосіб фіксації прочитаного, удосконалити вміння фіксувати зміст усного та писемного мовлення та поглиблювати навички колективної та самостійної роботи з текстом.

Викладач зацікавила студентів та присутніх на занятті цікавим матеріалом та різноманітними формами і методами навчання.

З належною оцінкою проведеного заняття виступили досвідчені колеги циклової комісії гуманітарних дисциплін Белюх Н.В., Бачинська С.В., Парнета С.П., Блозва О.А. та викладачі іноземних мов Чепесюк Л.І., Гоч І.І., Шеремета О.В. Заохоченням до подальшої плідної роботи стали побажання старших колег щодо урізноманітнення форм та методів проведення подібних показових занять.