Участь у семінарі

22 March 2016

Викладачі Борщівського агротехнічного коледжу є учасниками семінару  "Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності", що проводиться 21-25 березня поточного року на базі ВП НУБіП України "Заліщицький аграрний коледж". 21 березня 2016 року слухачі мали можливість ознайомитися з інноваційними процесами в стимулюванні освітянських змін, про які розповіла д.е.н., професор, завідувач кафедри інноваційної діяльності в АПК НУБіП України Витвицька О.Д.

Про систему вищої освіти Франції, організацію навчального процесу у вищих інженерних школах аграрного профілю, професійні компетентності сучасного інженера-управлінця, етапи реалізації інженерного проекту під керівництвом тьютора доповідала старший викладач кафедри іноземної філології і перекладу НУБіП України Рудницька Н.А.

Програмою семінару передбачено розглянути такі глобальні питання: досвід та перспективи розвитку системи менеджменту якості у ВНЗ, засади формування інноваційно-сприятливого клімату в Україні та світі, інноваційні процеси в стимулюванні соціально-економічних змін (зарубіжний досвід), інформаційно-комунікаційні технології в навчальному процесі сучасного ВНЗ, педагогічне спілкування як діалог, професійне вигорання (сутність та шляхи профілактики), спілкування як форма прояву педагогічної взаємодії, інші.

Переважно хмарно

Переважно хмарно