Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Візит до м.Хеделенд Королівства Норвегії

25 March 2016

 Директор Борщівського агротехнічного коледжу Я.В.Козій, завідувач відділення «Техніка аграрного виробництва» В.С.Андрусик, завідувач заочного відділення І.Й.Блозва у березні 2016 року стали учасниками делегації, яка перебувала з візитом у м.Хеделенд Королівства Норвегії.

 

Мета візиту полягала в ознайомленні з роботою Центру біоенергетики – «Енергетичною фермою» та Енергетичного управління. Учасникам делегації продемонстровано процес співпраці та втілення «Енергетичною фермою» рішень місцевих та регіональних органів влади, практичне застосування поновлюваної енергії для регіону, організацію навчальної діяльності норвезьких ВНЗ, які орієнтовані на вивчення поновлюваного виду енергії та біомаси.

Члени делегації мали можливість отримати детальну інформацію про щоденну роботу на Енергофермі, ознайомитися із забезпеченням біомасою малих об’єктів, систем та великих теплових центрів.

Сподіваємося, що даний візит вплине на створення ефективного навчального центру в нашому місті, допоможе в розвитку регіонального енергетичного плану, забезпечить вищу якість виробництва біомаси для забезпечення теплом теплових пунктів в регіоні.

 

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Showers

25°C

Борщів

Showers

Вологість: 65%

Вітер: 6.44 km/h