Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Завершення курсів підвищення кваліфікації

28 March 2016

З 21 березня до 25 березня поточного року на базі Школи підвищення кваліфікації спеціалістів сільського господарства Бучацького коледжу Подільського ДАТУ та Борщівського агротехнічного коледжу відбулися курси підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання аграрних ВНЗ за напрямками: робота на тракторах, сільськогосподарських машинах, водіння транспортних засобів, зварювальна, слюсарна та ковальська справи.

 

Підвищення кваліфікації пройшли 42 слухачі майже з усіх областей України, в тому числі майстри виробничого навчання з роботи на тракторах - 20 осіб, з водіння транспортних засобів - 10 осіб та 12 осіб за напрямком зварювальної, слюсарної та ковальської справи.

Учасники підвищення кваліфікації отримали ґрунтовні знання з професійної та загальної педагогіки, основ психології та методики професійного навчання в умовах виробництва, оволоділи сучасними технологіями навчання, алгоритмом методичного забезпечення навчального процесу, використанням комп'ютерних технологій під час підготовки й  проведення навчальних занять, кращим досвідом організації та проведення професійного навчання, вели дискусію, що стосується недосконалої нормативно-правової бази організацій практик студентів, фінансування професійної підготовки, ліцензування робітничих спеціальностей.

До проведення лекційних та практичних занять залучались досвідчені педагогічні працівники: Блозва І.Й., Андрусик B.C., Поплета В.В., Парнета Я.В., Гонтарук Л.Г.

В позааудиторний час слухачі займалися самостійною роботою з спеціальною літературою, яка є в достатній кількості в навчальних кабінетах, лабораторіях, бібліотеці навчального закладу, ознайомились з матеріально-технічною базою колежу та учбово-виробничого господарства. Після захисту курсових робіт учасникам підвищення кваліфікації видано посвідчення встановленого зразка.

Адміністрація навчального закладу висловлює подяку А.Б.Чайковській та М.Р.Криницькому за надану методичну допомогу і сприяння у проведенні курсів підвищення кваліфікації. 

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

25°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 63%

Вітер: 11.27 km/h