Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Будь успішним – вивчай англійську!

30 March 2016

У Борщівському агротехнічному коледжі тривають заходи щодо пропагування англійської мови в рамках оголошеного Президентом України року англійської мови.

 

28 березня 2016 року відбулося відкрите заняття з іноземної мови (за професійним спрямуванням) у групі Т-022 відділення «Техніка аграрного виробництва» на тему «ДІЛОВІ ПЕРЕГОВОРИ. ОБГОВОРЕННЯ ТА ВИРІШЕННЯ ДІЛОВИХ ПРОБЛЕМ». Досвідчений викладач – словесник Константинович Надія Василівна продемонструвала своїм колегам з циклової комісії гуманітарних дисциплін справжній майстер-клас раціонального структурування навчального заняття з англійської мови комбінованого характеру із використанням мультимедійного супроводу. Поданий і доречно підібраний у ході заняття лексико-граматичний мінімум стане в нагоді кожній успішній молодій особистості для обговорення важливих і надзвичайно актуальних проблем міжособистісних взаємин у діловій сфері, для усного обміну інформацією в процесі партнерської взаємодії. Посприяв засвоєнню навчального матеріалу текст пізнавального змісту з промовистою назвою «За столом переговорів». Цитати – поради щодо пошуку компромісів, а також щодо домовленостей партнерів під час зустрічей, прийомів та переговорів сприймалися студентами як побажання успішної професійної кар’єри.

Викладач розподілила окремі завдання між студентами за різними рівнями складності, вдало організувала рольові ігри зі складання діалогів на основі заданих проблемних ситуацій. Жваве обговорення ділових якостей успішних людей, ілюстраційні матеріали, мозковий штурм, доречно підібрані і прокоментовані мовні формули (кліше) сприяли активізації навчальної діяльності, спонукали до творчості та вільнодумства.

Усі присутні на занятті викладачі дали високу оцінку педагогічній майстерності Надії Василівни, побажали їй творчого вчительського неспокою, особливо в урізноманітненні форм, методів та педагогічних інновацій у цьому році, оголошеному на державному рівні роком іноземної мови.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Showers

25°C

Борщів

Showers

Вологість: 65%

Вітер: 6.44 km/h