Проведення профорієнтаційної роботи

01 April 2016

31 березня 2016 року в Борщівському агротехнічному коледжі відбувся День відкритих дверей. З вітальним словом до майбутніх абітурієнтів  звернувся директор Я.В.Козій. Керівник навчального закладу розповів про престижність та освітню діяльність коледжу, підготовку висококваліфікованих фахівців аграрного сектору.

Продовжив виступ заступник директора з навчальної роботи Р.І.Данильчук, який ознайомив присутніх з переліком спеціальностей та матеріальною базою коледжу. Про Правила та Умови прийому, терміни подання документів в 2016 році доповів відповідальний секретар приймальної комісії В.В.Бурлак.

Студентки комерційного відділення Андрійчук Х. та Томчишин Л. розказали про цікаве та багатогранне студентське життя.

Учні загальноосвітніх навчальних та професійно-технічних закладів мали змогу побачити виступи команд КВК – переможців відбіркового туру – «Чорні душі заввідділа», «Уражені струмом», «Гоп-стоп».

Продовжився захід оглядом матеріально-технічної бази: навчальних кабінетів, лабораторій, комп’ютерних класів, великої актової зали Палацу студентів, бібліотеки, читального залу, їдальні.

Адміністрація навчального закладу висловлює подяку директорам загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних училищ, ліцеїв за сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи.