Участь у педагогічному семінарі

08 April 2016

7 квітня 2016 року викладачі Борщівського агротехнічного коледжу брали участь у проведенні педагогічного семінару «Інноваційна діяльність педагога – ознака сучасності освіти» на базі ДУ «НМЦ «Агроосвіта».

П'ятнадцять осіб-лекторів з Білгород-Дністровського державного аграрного технікуму, Немирівського коледжу будівництва та архітектури Вінницького НАУ, Борщівського агротехнічного коледжу, Екологічного коледжу Львівського НАУ, Рівненського державного аграрного коледжу виступили перед слухачами з 21 вищого навчального закладу.

Про цифрову педагогіку як педагогіку формування творчої особистості студентів засобами інноваційних інформаційно-комунікаційних технологій розповіли Стецько Т.В., Кобилянська О.Д.

Досвідом використання «хмарних технологій» під час теоретичних і практичних занять, самостійної роботи, дистанційної (заочної) освіти та онлайн-навчання ділилася викладач математики Куропатва О.П.

Про знання та використання англійської мови в навчальному процесі (з досвіду проведення бінарних занять, організації гурткової, позааудиторної, самостійної та виховної роботи) доповідали викладачі-словесники Чепесюк Л.І., Белюх Н.В.

Mostly Clear

Mostly Clear