Відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики

13 April 2016

6 квітня 2016 року на базі Бучацького коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ Тернопільської області та засідання методичного об’єднання викладачів інформатики ВНЗ І-ІІ р.а. на тему «Інноваційні засоби та методи дистанційного навчання».

Олімпіади з інформатики проводяться з метою подальшого підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців,  розвитку їх творчої активності, поглиблення та вдосконалення вмінь і знань студентів з інформатики.

На олімпіаді помірялися силами кращі представники 20 вищих навчальних закладів Тернопільської області. Завдання олімпіади вимагали від її учасників високих теоретичних знань апаратного і програмного забезпечення персонального комп’ютера, практичних навичок роботи з пакетом програм Microsoft Office.

Наш навчальний заклад представляла переможиця І туру олімпіади студентка другого курсу відділення "Комерційна діяльність" Николин Лідія. У рейтингу учасників Ліда посіла восьму позицію.

Ми вітаємо Ліду з хорошими результатами і бажаємо творчих успіхів, оптимізму, невпинного руху вперед!

На засіданні методичного об’єднання з цікавими та змістовними доповідями виступали директор Бучацького коледжу І.Ю.Леськів , голова методичного об’єднання О.Б.Посвятовська . Майстер-клас на тему «Сервіси Веб 2.0 в організації дистанційного навчання» провела досвідчений викладач О.В. Барна. Засідання відвідала викладач компютерних технологій нашого навчального закладу Доскоч Г.Я.