Відбувася державний кваліфікаційний іспит

20 April 2016

В рамках проведення днів відділення «Техніка аграрного виробництва» в навчальному закладі відбувся іспит на отримання робітничої професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» у відповідності до навчальних планів в групах Т-041, Т-042, Т-31.

Студенти випускних груп продемонстрували належний рівень знань, вмінь та навичок. Члени державної кваліфікаційної комісії у складі голови – Тучапського В.Є., головного спеціаліста відділу економічного розвитку Управління агропромислового розвитку Борщівської районної державної адміністрації, членів комісії – Андрусика В.С., Андрійчука І.П., Кузика А.І., Синчак М.М. відзначили підготовку студентів-випускників до складання іспиту. За результатами оцінювання 25 осіб отримають посвідчення «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» 3 розряду, 28 осіб – четвертого розряду.