Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/batkeduu/public_html/images/Latest_news/2016/dn_meh1

Notice

Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Latest_news/2016/dn_meh1

Дні відділення "Техніка аграрного виробництва"

20 April 2016

19 квітня 2016 року в Борщівському агротехнічному коледжі розпочалася декада відділення «Техніка аграрного виробництва».

До присутніх студентів, викладачів навчального закладу звернувся керівник коледжу Я.В.Козій, в.о. заступника директора з навчальної роботи І.Й.Блозва, завідувач відділення В.С.Андрусик, які вказали на престижність професії, проведення профорієнтаційної роботи, важливості запланованих заходів та участі у їх проведенні студентського колективу. Завідувач відділення звернув увагу на якісну підготовку студентів випускних груп до незалежного заміру знань, що відбудеться 13 травня поточного року.

Під час проведення декади заплановані відкриті заняття з навчальних дисциплін та навчальних практик, олімпіади, іспит на отримання робітничої професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», проведення комплексних кваліфікаційних завдань з професійно-теоретичної підготовки «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1, Д1, Е1, «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», конкурс на кращу випускну роботу з навчальної дисципліни «Трактори і автомобілі», «Кращий за професією водіння автотранспорту».

Завершиться декада тематичною політінформацією, приуроченою 30-м роковинам Чорнобильської трагедії «Чорнобильських дзвонів набат» та показовим заняттям з навчальної дисципліни «Основи агрономії».

{gallery}Latest_news/2016/dn_meh1{/gallery}