Ukrainian English German Italian Polish Spanish

«Навчати цікаво!»

21 April 2016

 Під таким девізом працюють викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін впродовж року, взаємозбагачуючись на відкритих заняттях та мистецьких заходах, обмінюючись досвідом та педагогічними ідеями.

 

20 березня 2016 року знову трапилася нагода відвідати цікаве пізнавальне заняття з української мови, яке підготувала і провела викладач-словесник, спеціаліст вищої категорії Бачинська С.В. Тема заняття: «Правопис прислівників». Мета – повторення та узагальнення знань про прислівник як частину мови, його морфологічні ознаки, правопис та синтаксичну роль, формування вміння застосовувати знання в комплексі: правильно писати прислівники й прислівникові сполуки, згідно орфоепічних норм їх наголошувати, добирати синоніми, антоніми, фразеологічні звороти.

Студенти першого курсу спеціальності «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання» були залучені до творчої діяльності, вишукували прислівники в текстах, використовували їх у власному мовленні, збагачували свій словниковий запас, пригадуючи неймовірно велику кількість фразеологізмів з прислівниками.

Майже всі студенти групи Г-11 активно добирали синоніми до прислівників, жваво та енергійно виконували вправи: «Добери антонім», «Заміни одним словом», «Знайди фразеологічний відповідник», «З криниці народної мудрості», «Ви – оратор», «Коректор».

Незабутні враження залишились від використаних афоризмів Ліни Костенко та притчі про терпіння. Цікаві форми проведення заняття, індивідуальна та фронтальна роботи, коментоване письмо – дуже увиразнювали індивідуальний стиль викладання Світлани Василівни.

На відкритому занятті були присутні в.о. заступника з навчальної роботи Блозва І.Й., завідувач навчально-методичного кабінету Поплета В.В., члени циклової комісії гуманітарних дисциплін, молоді викладачі фундаментальних дисциплін та викладач спеціальних дисциплін, куратор групи Г-11 Івашків Р.Я. Кожен з присутніх почерпнув для себе багато корисного та цікавого.

 

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

25°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 63%

Вітер: 11.27 km/h