Фінал КВК

22 April 2016

21 квітня 2016р. в Борщівському агротехнічному коледжі відбулися фінальні ігри чемпіонату КВК-2016р.

В фіналі виборювали перемогу три команди: «Чорні душі заввідділа» - відділення

«Техніка аграрного виробництва», «Гоп-стоп» - відділення «Монтаж,  обслуговування  устаткування і систем газопостачання», «Уражені струмом» - відділення «Енергетика аграрного виробництва».

В цьому сезоні перехідний кубок КВК отримала команда «Гоп-стоп», зайнявши І – місце, ІІ – місце у команди «Чорні душі заввідділа» і третіми стали «Уражені струмом».

Звичайно ж неперевершеною була команда викладачів «БАК- TV», які виступали поза конкурсом.Виступ цієї команди став справжнім подарунком для глядачів Їхні дотепні, влучні жарти неодноразово зривали хвилю бурхливих оплесків.

Бажаємо всім командам КВК  процвітання і сподіваємося ще не раз побачити веселі мініатюри з життя  навчального закладу й від душі посміятися над справжніми жартами!

Так тримати! До зустрічі в новому сезоні!