Навчання в магістратурі

26 April 2016

Гуманітарно-педагогічний факультет Національного університету і природокористування України в 2016 році здійснює набір на навчання до магістратури зі спеціальностей «Менеджмент» та «Науки про освіту» за державним замовленням та на контрактній основі на денну і заочну форми навчання.

Після завершення навчання за спеціальністю «Менеджмент» видається диплом про повну вищу освіту за спеціалізацією «Управління навчальним закладом», що засвідчує здобуття кваліфікації керівника підприємства, установи та організації у сфері освіти та виробничого навчання.

Після завершення навчання за спеціальністю «Науки про освіту» видають диплом про повну вищу освіту за спеціалізацією «Освітні вимірювання», що засвідчує здобуття кваліфікації «викладач вищого навчального закладу», «професіонал у галузі інформації» та «інформаційний аналітик», «науковий співробітник» (інформаційна аналітика).

Додаткову інформацію можна отримати у приймальній комісії НУБіП України.