Конкурс на кращу випускну роботу

28 April 2016

27 квітня 2016 року в рамках декади відділення «Техніка аграрного виробництва» у Борщівському агротехнічному коледжі було проведено конкурс на кращу випускну роботу з навчальної практики «Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів». Конкурс був організований з ініціативи викладача спеціальних дисциплін, спеціаліста І категорії Синчак М.М. та за сприяння майстрів виробничого навчання Лемчука Р.С., Чупруна Л.Р., Короля Я.С., Ставрука Д.В.

Активними учасниками стали студенти груп Т-021, Т-022, Т-11. Їх професійні навики неупереджено оцінювало авторитетне журі у складі досвідчених педагогів навчального закладу. Студенти змагалися у виявленні винахідливості та здібностей у практичній діяльності. Першість виборола група Т-11, ІІ місце посіла група Т-021, третє – Т-022. До того ж вмілими студентськими руками було виготовлено господарський інвентар, який може бути використаний для упорядкування територій навчального закладу.

Переважно хмарно

Переважно хмарно