Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Практичний семінар «Технології та інновації в рослинництві»

17 May 2016

12-13 травня 2016 р. НМЦ «Агроосвіта» спільно з асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» та з Українським науково-дослідним інститутом прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Л. Погорілого (Київська обл., Васильківський район, смт. Дослідницьке) провели практичний семінар для викладачів аграрних ВНЗ України на тему «Технології та інновації в рослинництві».

Представниками від Борщівського агротехколеджу стали викладачі спецдисциплін Клюцович Г.М. та Конрад Л.А.

Організатори даного заходу поставили перед собою мету надати всебічну інформацію для викладачів агрономічних спеціальностей про сучасні технології обробітку сільськогосподарських культур і показати їх особливості на практиці на полях BASFАгро Центру. Слід відзначити, що майстер-клас з використанням європейського досвіду в українському аграрному бізнесі представляли фахівці таких відомих компаній як KWS, BASF та Nestle.

Учасників семінару вразили новітні техніко-технологічні рішення вирощування зернових та біоенергетичних культур ( на прикладі енергетичної верби та міскантусу), інновації та тенденції в селекції, в системі захисту рослин.

Завершальним акордом практичного семінару стало вручення сертифікатів його учасникам.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Переважно хмарно

12°C

Борщів

Переважно хмарно

Вологість: 89%

Вітер: 6.44 km/h