Відбулася декада відділення

30 May 2016

25 травня 2016 року в рамках проведення декади відділення «Енергетика аграрного виробництва» студенти групи Е-31 відвідали ГЕС (гідроелектростанцію) у с. П’ятничани Чемеровецького району. Студенти третього курсу ознайомилися із технологією виробництва та передавання електроенергії у мережу, вивчили заходи з експлуатації та ремонту робочої частини генератора електростанції (І генератор ГЕС «П’ятничани» перебуває в ремонті).

Наступного дня, 26 травня поточного року, в навчальному корпусі №2 відбувся конкурс «Кращий електромонтер» між студентами ІІІ курсу відділення «Енергетика аграрного виробництва».

Конкур складався з п’яти завдань:

1. Теоретичне (вибрати для установки або робочої машини електродвигун і пускозахисну апаратуру)
  2. Складання нереверсивної схеми
  3. Технічне обслуговування магнітного пускача (розбирання і збирання)
  4. Монтаж повітряних ліній. Піднімання на опору
  5. Монтаж повітряних ліній. Кріплення проводу до ізолятора

Учасниками конкурсу були кращі студенти групи Е-31, які показали належний рівень знань та отримали високі бали:

Романишен О.В. – 1 місце (50 балів)

Рисак М.В. – 2 місце (49 балів)

Бариляк В.П. – 3 місце (48 балів)

Дерій П.В. – 4 місце (47 балів)

Джигун О.М. – 5 місце (44 бали)