Конкурс педагогічні інновації в ДУ НМЦ Агроосвіта

03 June 2016

31 травня 31 травня 2016 року делегація нашого навчального закладу у складі Поплети В.В., Войтухіва П.В., Дерешівської Г.М., Сарап Р.К. представляли методичні напрацювання коледжу на конкурс педагогічні інновації в ДУ НМЦ Агроосвіта в місті Київ.

Всього було представлено 63 роботи. З них: 5 веб-сайти викладачів, 8 - навчальні відеофільми, 11 - електронні посібники, 18 - сучасні засоби унаочнення, 19 – тестові методичні матеріали.

Усі роботи отримали високу оцінку методистів науково-методичного центру і зараховані до розряду конкурсні. Високу оцінку також отримало художньо-естетичне оформлення робіт.

Навчально-методичний кабінет коледжу висловлює щиру вдячність викладачам які підготували і представили свої напрацювання на конкурс.

Особлива вдячність директору навчального закладу Козію Я.В. за сприяння у фінансову підтримку поїздки.

Творчих успіхів Вам, шановні колеги.

Mostly Clear

Mostly Clear