Завершилися державні випускні іспити

24 June 2016

23 червня на відділенні «Комерційна діяльність» завершилися державні випускні іспити на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» «Агент комерційний». Цьогоріч відділення «Комерційна діяльність» випустило 24 фахівця. Екзаменаційну комісію відділення очолював Іван Володимирович Семенець, кандидат економічних наук,доцент кафедри «Облік і аудит» Подільського державного аграрно-технічного університету. Членами комісії були: Козій Я.В, директор навчального закладу, Крисак І.М., завідувач відділення, Дерешівська Г.М., Гнатів О.О., Олійник О.І. – викладачі циклової комісії.

Державні випускні іспити проходили у вимогливій, проте дружній та толерантній атмосфері. Студенти успішно впоралися із завданням і всі склали іспити, показавши високу якісну успішність, добрі та відмінні знання з практичної та теоретичної підготовки.

Вітаємо з успішною здачею державних іспитів!

Mostly Clear

Mostly Clear