Завершення навчального року

04 July 2016

Останнім засіданням педагогічної ради, що відбулася 2 липня поточного року, закінчився 2015-2016 навчальний рік. Про вагомі здобутки навчального закладу, оновлення матеріально-технічної бази, плани роботи на літній період доповів керівник коледжу Я.В.Козій. З аналізом навчально-освітньої діяльності відділень за 2015/2016 рік виступили завідувачі відділень -  Крисак І.М., Андрусик В.С., Гільтай В.В. Про вимоги до планування педагогічного навантаження на наступний навчальний рік доповів в.о. заступника директора з навчальної роботи Блозва І.Й.

На порядок денний педради також виносилися питання переведення студентів на наступний курс навчання та аналізу виконання рішень попередніх педагогічних рад, з якими виступив І.Й.Блозва.

Завершилася педрада побажанням миру, добра та гарного відпочинку в період відпустки.

Переважно хмарно

Переважно хмарно