Співпраця Польща - Україна

04 July 2016

2 липня поточного року в Борщівському агротехнічному коледжі відбулася чергова зустріч адміністрації навчального закладу з делегацією Школи Вищої імені Богдана Яньськего у Варшаві та Університету Яньськего у Ломжа (Польща). Враховуючи тісну співпрацю і дружні відносини між Польщею та Україною, зважаючи на широкий спектр спільних інтересів, кс др Маріуш Шайда, ректор Школи Вищої імені Богдана Яньськего, Міхал Крекор, комерційний директор Університету Яньськего у Ломжа та Ярослав Васильович Козій, директор коледжу уклали угоди про партнерство з метою здійснення міжнародного обміну досвідом.

Згідно угод випускники Борщівського агротехнічного коледжу зможуть продовжити навчання у вище зазначених навчальних закладах і отримати диплом європейського зразка.

Покладаємо велику надію на те, що підписані угоди забезпечать стійке співробітництво між навчальними закладами, розвиватимуть співпрацю й спільні проекти в галузі освіти та виховання молодого покоління.

Переважно хмарно

Переважно хмарно