Ukrainian English German Italian Polish Spanish

«Нам 70! А ми іще на старті!»

16 September 2016

«… Час летить, мов експрес, не встигнеш озирнутися, а ти вже вчорашній.  Пролітаємо крізь події, підбиваємо підсумки на льоту…»

                                                                                                                                                                      Л.В. Костенко

Ясніють святковими барвами нові горизонти Борщівського агротехнічного коледжу в урочистий момент його власної історії – величного 70–ліття від дня заснування. У бурхливому сьогоденні оновлюються освітні прагнення, що впродовж десятиліть опиралися на передові педагогічні ідеї, інноваційні підходи та актуальні технології. «Нам 70! А ми іще на старті!» - переконаний директор навчального закладу Я.В. Козій, який 16 років очолює колектив, надихаючи викладачів та студентів до нових звершень.

Пишаємося і пам’ятаємо історію  свого становлення.

Доленосною для хліборобів Борщівщини стала подія далекої осені 1946 року, коли за Постановою Ради Народних Комісарів УРСР за №1542 була створена однорічна сільльськогосподарська школа. У ті складні післявоєнні часи самовіддані педагоги – працелюби прагнули розбудови та поступу. І вже через десятиліття – в 1955 році – було створено Борщівський технікум  механізації сільського господарства, відомий не лише на Поділлі, а й в інших куточках радянської України.

          Далі, вже в час незалежної України, в 1994 році, набувши статусу агротехнічного коледжу, навчальний заклад обрав для себе стратегію якісного розвитку освіти та виховання, забезпечення належних умов для самоствердження та самореалізації молодих господарників краю.

         Сьогодні Борщівський агротехнічний коледж здійснює підготовку молодих спеціалістів за шістьма спеціальностями. За роки свого існування гідними його випускниками стало близько 20 тисяч талановитих та цілеспрямованих особистостей, сповнених любові до рідної землі і до власної хліборобської долі.

         За 70 років діяльності Борщівський агротехнічний коледж наполегливо працював і продовжує працювати на збереження та примноження цікавих і вікопомних традицій, долаючи труднощі сьогодення, формує нові ціннісні орієнтири для навчання і виховання патріотичної молоді – досвідчених фахівців – аграріїв

         Сьогодні Борщівський агротехнічний – візитка Борщівського району, що  на Тернопільщині. За рейтингом споріднених навчальних закладів завжди у десятці кращих.

         У великого педагога України В. Сухомлинського є заповіт освітянам: «Учитель має право вчити інших, допоки вчиться сам». Перефразовуючи, хочеться  запевнити, що у педагогічного колективу 70-літнього навчального закладу є чимало планів на майбутнє, є бажання осучаснити зміст, підходи та філософію освітніх  послуг, а, отже, є прекрасні перспективи! 

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Showers

25°C

Борщів

Showers

Вологість: 65%

Вітер: 6.44 km/h