Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Вітання з 70-літтям від групи Б-21

16 September 2016

Цієї прекрасної осені наш коледж святкує свій 70-ий ювілей! І ми Група Б-21 відділення "Будівництво та цивільна інженерія" вітаємо навчальний заклад з цією визначною датою! Можливо, для історії це лише краплина, лише оберт секундної стрілки… Але чи багато навчальних закладів можуть похвалитися такою багатою історією? Наш коледж розпочинав свою діяльність як школа садівників, а тепер у ньому навчають фахівців шести затребуваних спеціальностей. Світлі та затишні аудиторії, найновіша матеріально-технічна база… Тільки-но, поглянувши на будівлю, хочеться стати студентом коледжу. І це один із тих небагатьох випадків, коли зовнішній вигляд відповідає змісту.

У нашому коледжі працюють висококваліфіковані викладачі, створено усі умови, щоб роки навчання залишились у пам’яті приємною, незабутньою сторінкою.

Для нас студентів – другокурсників, навчальний заклад є одним  із найкращих,оскільки дає можливість отримати  справді якісні знання.

Про викладачів склалося тільки позитивне враження, адже це дуже добродушні та обізнані люди, які ніколи не відмовлять у допомозі.

За весь час навчання ми жодного разу не пошкодували про свій вибір. І вважаємо, що саме "Борщівський агротехнічний коледж" - це шлях у гарне майбутнє.

Хочеться подякувати за турботу та чудову атмосферу очільнику навчального закладу Козію Ярославу Васильовичу, адже саме він посадив у ґрунт зерно, яке тепер так чудово проростає. Рідному коледжу хочеться побажати довгих років життя та  студентів, які стануть гордістю свого навчального закладу!

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Переважно хмарно

12°C

Борщів

Переважно хмарно

Вологість: 89%

Вітер: 6.44 km/h