Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Вітання з ювілеєм від групи Тп-21

20 September 2016

Щиросердечно вітаємо студентство і весь трудовий колектив, а також усіх ветеранів, всіх тих, хто пам’ятає Борщівський агротехнічний коледж протягом багатьох періодів його розвитку.

Любий навчальний закладе! Вітаємо з ювілеєм! Так, саме любий, адже тут ми закохались у цікаве і юне студентське життя. Багато незабутніх вражень, знайомств, неймовірних подій відбувається за період нашого навчання в коледжі.

Та життя швидко гортає сторінки і час невпинно спливає. Нині ми вже студенти випускного курсу. І стає трішечки сумно, що вже скоро доведеться попрощатися з рідною домівкою, викладачами, які щиро ділилися своїми знаннями. Але водночас ми невимовно радіємо, що у нас є змога навчатися у цьому престижному навчальному закладі, де панує повага до студента, розуміння і підтримка кожного.

Хочеться подякувати за турботу та чудову атмосферу в коледжі, за світлі та затишні аудиторії, цікаві лабораторії і майстерні. Велике спасибі всім, хто створює і підтримує усе це, хто творить добро та виховує справжніх людей і фахівців своєї справи.

Тож нехай збігають роки, а коледж і надалі йде пліч-о-пліч з молоддю.

З ювілеєм, рідний коледжу, Тебе вітає група Тп-21. Будемо навчатись і працювати на збагачення твого іміджу.

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Хмарно

25°C

Борщів

Хмарно

Вологість: 63%

Вітер: 11.27 km/h