Вітання групи Г-31

20 September 2016

З неймовірною теплотою та радістю у серцях вітаємо наш дорогий колектив із ювілеєм!

У цей непростий для України час, коли кожен день сповнений несподіванок та нестабільності, лише справжні педагоги здатні не лише втриматися на плаву, а й щоденно доводити свою першість серед професіоналів. Бажаємо, щоб щоденні намагання дістатися вершин успіху завжди увінчувалися лише перемогами, а викладачі та студенти регулярно підтверджували наш статус лідера в Україні не лише серед коледжів, котрі займаються вихованням та навчанням молоді, а й серед інших найкращих навчальних закладів. Нехай новий аркуш нашого життя принесе нам усім лише найкращі враження, а черговий рік тече під знаком щастя, любові та безмірного успіху!

Студенти та куратор групи Г-31 Гнатів О.О.

Переважно хмарно

Переважно хмарно