Вітання з ювілеєм від групи Г-11

21 September 2016

Легкокрилим птахом пролітають роки. І ось нашому рідному коледжу вже 70 років. Поважний вік для навчального закладу - є що згадати, над чим задуматися, та найголовніше - є чим пишатися. Адже сьогодні Борщівський агротехнічний коледж престижний освітній центр України, окраса Тернопільщини, міцна база системи аграрної освіти України, яка готує кваліфікованих фахівців для народного господарства, національно свідомих громадян держави, інтелектуальних і духовно гармонійних особистостей з міцними теоретичними знаннями, практичними навичками, морально-естетичними цінностями, переданими від мудрих наставників. Тисячі студентів тут сміливо й упевнено відкривають для себе нові горизонти професійної діяльності. Водночас життя коледжу - це не лише якісний навчальний процес, а ще й цікаве та корисне дозвілля: науково-пошукова робота, художня самодіяльність, волонтерська робота, гуртки, олімпіади, спортивні секції, креативні виховні заходи, зустрічі, екскурсії, майстер-класи, змагання, конкурси і, звичайно, перемоги.

Саме з такого розмаїття подій і складається нетлінна історія коледжу. Мабуть, таким і має бути життя сучасного навчального закладу - оснащеним новітніми навчальними технологіями, креативними педагогічними ідеями, наповненим добрими справами, цікавими подіями, хвилюючими зустрічами, мудрими вчинками, щирими переживаннями.

Тож нехай довгим буде життєвий шлях коледжу, який завжди гостинно й привітно зустрічає і господарів, і гостей.

З ювілеєм вітаємо Ярослава Васильовича, усіх викладачів, працівників та студентів!

Бажаємо, щоб сотні весен і зим сяяло для вас сонце тепла й любові, віри й добра. Щоб оминали Вас спалахи журби, а доля щастя простеляла килимами, щоб коледж жив і розквітав у мирі й Божій благодаті. Безхмарних і благословенних Вам днів!

З повагою студенти та куратор групи Г-11.