Вітання з 70-літтям від випускників

27 September 2016

Шановний Ярославе Васильовичу!
Шановні викладачі, студенти та випускники
Борщівського агротехнічного коледжу!

Сердечно вітаємо Вас із 70-літтям заснування Коледжу! Це знакова подія в історії  усього Надзбручанського краю!

Колектив викладачів протягом десятиліть зберігає унікальний навчальний потенціал і багаторічні традиції, продовжує давати молоді освіту вищого ґатунку.
У далекому повоєнному 1946 році заснована аграрна школа, яка стала основою для створення  Борщівського агротехнічного коледжу. Відтоді минули десятиліття.

Навчання у коледжі стало знаковим для багатьох поколінь. Ми навчались у 1994-1998 роках і сьогодні пишаємося професією хлібороба, отриманою в Борщівському навчальному закладі. Багатьом із нас він допоміг заробляти на хліб щоденний роботою в агропромисловому комплексі України. Ми пішли, а Ви, педагоги, залишилися. Ви – обереги рідного коледжу, його історичних традицій. Ви примножуєте його славу своєю жертовною і світлою працею, піднімаєте нові генерації, розвиваєте науки. Зичимо Вам  міцного здоров'я, успішної кар'єри, людського щастя! Коледжу  процвітання!. І ще – неусипної Божої опіки над Вами і нашою аlmа mаtеr на многая, многая літа! Vіvаt асаdemi, vivat professores!

Від імені студентів  1994-1998 років  Корінець В.І.,

батько студента-першокурсника 2016 року