Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Вітання з ювілеєм

29 September 2016

Швидко, майже непомітно пролетіли роки моєї юності в Борщівському агротехнічному коледжі. У вирі цікавих подій добіг останній п’ятий курс навчання. А було це влітку 2005 року.

 

Рідною домівкою за весь час став для мене і моїх одногрупників коледж. Пам'ятаємо його з першого дня, з першого дзвоника – дзвоника нового дорослого життя. Саме тут ми відчули себе самостійними, тут почалися перші кроки до професійної майстерності. Все це відбулося завдяки Вам, талановитим викладачам, майстрам, лаборантам, відданим своїй справі, котрі дійсно вміють навчати. Саме Ви зуміли зацікавити нас обраним фахом, направили наші зусилля на здобуття вищої освіти в Львівському та Подільському аграрних університетах. А далі на нас чекало справді самостійне життя.

Не одне покоління висококваліфікованих фахівців випустили стіни Борщівського агротехнічного коледжу і ми впевнені, що кожен випускник згадує рідний навчальний заклад із вдячністю і теплотою у серці.

З нагоди ювілею коледжу ми, колишні студенти групи Мбк-51, щиро вітаємо педагогічний колектив зі святом. Зичимо здоров’я, довголіття, творчих злетів, наснаги, успіхів у роботі, вдячних вихованців, які б завжди пам’ятали рідну альма-матер. Сонячних днів Вам і процвітання!

З повагою Олександр Семенів,

керівник компанії Home Remodeling Solutions Inc, Norfolk, USA

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Переважно хмарно

12°C

Борщів

Переважно хмарно

Вологість: 89%

Вітер: 6.44 km/h