Участь у засіданні навчально-методичної комісії

07 October 2016

5-6 жовтня п.р. на базі Кіцманського технікуму Подільського ДАТУ (директор Юрій Філіпчук) відбулося засідання навчально-методичної комісії аграрних технікумів і коледжів з педагогічного досвіду під головуванням Ніни Лихогод, завідувача лабораторії педагогічних інновацій ДУ "НМЦ "Агроосвіта".

У засіданні взяли участь представники аграрних навчальних закладів І –ІІ рівнів акредитації з усіх куточків України.

Під час проведення засідання розглянуто наступні питання: інноваційні педагогічні технології - тенденції розвитку освіти, нові підходи до організації та планування навчально-методичної роботи у навчальному закладі, перші кроки до педагогічної майстерності у навчальному закладі, розвиток творчого потенціалу педагога в сучасному освітньому середовищі, сайт методичного кабінету як інформаційний банк педагогічних інновацій та знахідок, інші.

З питанням «Використання хмарних технологій у роботі методичного кабінету навчального закладу» виступив завідувач навчально-методичного кабінету Борщівського агротехнічного коледжу В.В.Поплета.

За підсумками засідання обговорено і прийнято методичні рекомендації.