Ukrainian English German Italian Polish Spanish

Інформаційно-просвітницька година

20 October 2016

12 жовтня поточного року в актовій залі Палацу студентів відбулася інформаційно - просвітницька година «Батьківщині будь вірним до загину, нам Україна вища понад усе», присвячена Дню Українського козацтва, Покрові Пресвятої Богородиці та Дню захисника України. Як відомо, людина нерозривно пов’язана з минулим свого народу. Все частіше ми звертаємося до наших витоків: історії нашої країни, рідної мови, козацької вольниці. Звертаємося до минулого, щоб зрозуміти сучасне.

 

Нелегкою була доля українського народу. В її історичному минулому були роки процвітання і тяжкі роки поневолення. Українська армія по праву пишається своєю історією, своїми традиціями. Ніколи наші війська не загарбували чужих територій, не посягали на чуже добро, чужі землі, ніколи не були агресорами.

Україна сьогодні - незалежна держава. Українські Збройні Сили покликані охороняти рідну землю. І служать наші хлопці сьогодні Батьківщині. Служити в ній – справа честі і обов'язку... Шлях до незалежності пролягав через тернисті стежки боротьби українського народу за волю і незалежність. Сьогодні головне – єднання, а не розбрат, любов, а не ненависть. І це має визначити стратегію нашого поступу. "А ви думали, що Україна так просто. Україна - це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй нема ціни", - так пише Ліна Костенко.

Під час проведення інформаційно-просвітницької години діяла виставка «Захист Батьківщини – святий обов’язок кожної людини»; «Уклін всім, хто край свій боронить»; «Героїв стежина – від батька до сина».

Отож збережемо і примножимо славу наших мужніх героїв! Нехай і для теперішніх захисників України будуть священними слова українських повстанців: «Батьківщині будь вірним до загину, нам Україна вища понад усе».

                                                                                                                                                                         Олександра Щур, бібліотекар

 

kam lnay tntu eu

 

Наші координати

Тернопільська обл., Борщівський р-н,        м. Борщів, вул. Грушевського 15

  • map: мапа
  • Tel: 03541 2-15-13, 03541 2-15-52
  • E-mail: 1
  • Post: 48702

Погода

Showers

25°C

Борщів

Showers

Вологість: 65%

Вітер: 6.44 km/h