Участь у засіданні комісії

21 October 2016

20 жовтня поточного року на базі Житомирського агротехнічного коледжу відбулося засідання навчально-методичної комісії з виховної роботи, участь в якому взяла заступник директора з виховної роботи Сарап Г.С. Під час проведення засідання було погоджено план роботи на 2016-2017 н.р., обговорено пропозиції та внесено зміни до Положення про проведення конкурсу "Гуртожиток - наш дім", розглянуто питання проведення Всеукраїнського фестивалю художньої творчості "Софіївські зорі". Психологом Житомирської молодіжної організації "Паритет" проведено тренінг "Сімейні конфлікти та їх вирішення". Члени комісії, а це заступники директорів з виховної роботи десяти навчальних закладів, відвідали Народний музейний комплекс Житомирського агротехнічного коледжу "Краю мій, моє Полісся" та здійснили екскурсію в Музей космонавтики ім. С.П.Корольова.